top of page
shutterstock_1432699253_for-wix.png

״המתפתח״

קרל, 41, אנגליה

אני יודע שהזמנים עצובים וקשים להרבה אנשים. בעצמי אני חווה ימים טובים ורעים, אבל בשבילי חשוב לנצל כל רגע; אני אדם מאוד אופטימי ומאמין שאני יכול לגדול מהחוויה הזו

ציטוט ירוק_עברית.png

קרל מתגורר לבד במנצ'סטר, הוא גרוש עם ילד בן 12 שמתגורר מרבית הזמן עם אשתו לשעבר. בעיקבות המשבר הוא הוצא לחל"ת מעבודתו כמנהל במפעל מקומי.

בימים הראשונים של הסגר הוא היה נינוח והרשה לעצמו לישון יותר ולראות בנינוחות סרטים, אבל אחרי שבוע הוא התחיל להרגיש שעליו לנצל טוב יותר את המצב ולהשתמש ״במתנת״ הזמן הפנוי שקיבל, והכין לעצמו לוז צפוף בפעילויות.

22-EDIT-of-SportathomeKit---Carla-Montan

הוא שומר על קשר עם בנו באמצעות שיחות זום קבועות ביום שהם הוא מנסה לעזור לבנו עם שיעורי הבית ומשחק איתו משחקים באון ליין. הם גם החלו להתאמן יחד בזום ואפילו אילתרו יחד משקולות מבקבוקי שתיה. הוא הכין לעצמו עמדת אימונים במרפסת.

 

הוא מוטרד מהמשך העתיד התעסוקתי שלו. ברגע שהחל לראות את כל התכני הלימוד החדשים שנפתחו חינם באינטרנט, החל ללמוד מספר קורסים מקצועיים ולהקשיב באדיקות לוובינרים כדי לנסות ולשפר את מצבו התעסוקתי במקרה שייאלץ לחפש עבודה חדשה.

8-Copy-of-Vivek-prabhu---ashwini-pai-cop

קרל אכל מחוץ לבית מרבית הזמן. עכשיו החל לבשל לעצמו לבד, בעיקר בגלל החשש מרמת הניקיון במסעדות. די הפתיע אותו עד כמה הוא נהנה לעשות זאת וכמה כסף זה חוסך לו.

11-Copy-of-IMG_8380---Maria-Aaron_small.

קרל עבר לקנות במכולת שליד ביתו במקום בסופרמרקט, למרות שהיא יקרה יותר. מלחיץ אותו להיות בסביבה שיש בה כל כך הרבה אנשים שהוא לא יודע עד כמה הם נזהרים ושומרים על היגיינה. מדי פעם אפילו מצא צורך להעיר לאנשים.

בלילה כשאין אנשים בחוץ הוא צועד בקרבת ביתו, דבר שאותו הוא לא עשה בעבר. כל יום הוא מחפש מסלול חדש להכיר, במקומות שהוא לא היה בהם קודם.

מה אמרו אנשים דומים

Cracked Surface
ציטוט שחור_עברית.png

״שיניתי את את שעות השינה ואת שעות העבודה שלי, וגיליתי שהשגרה הרגילה אינה טובה לי.״

ציטוט שחור_עברית.png

״האכילה בבית מעניקה חופש לבחור מה לאכול בלי לחץ של זמן כאשר העבודה מחוץ לבית.״

גרמניה, 50

ציטוט שחור_עברית.png

״אני צריך ללמוד טוב יותר איך לנהל את הכסף שלי. מעולם לא ידעתי מה לעשות במעט הכסף שיש לי, ועכשיו הכול מדברים על כמה הכול עומד להיות גרוע יותר, ואני מבולבל מתמיד.״

ציטוט שחור_עברית.png

״אני לא מרגישה לא בנוח לבקש מאנשים לעטות את המסכות שלהם במרחב הציבורי וממבקרים לשטוף ידיים כשהם נכנסים הביתה, או להעיר לבעלי חנויות, שעליהם להקפיד יותר על הבטיחות האישית שלהם מפני שהם פוגשים אנשים רבים.״ 

קולומביה, 38

ישראל, 37

ישראל, 40

המשתנים שמגדירים את ההתמודדות עם המשבר ועם היציאה ממנו

קרל - משתנים.png

חווית הפרסונה את משבר הקורונה והיציאה ממנו

קרל - חוויה.png
Image by Nicolas HIPPERT

זירות מחקר רלוונטיות לדמות

ביתי הוא מבצרי

הגירסה המשופרת שלי

אוכלים אחרת

האחר מלחיץ אותי

נקי הוא השחור החדש

מגלים מחדש מרחבים ציבוריים

מי מהעובדים שלך הוא קרל?

כיצד ניתן למנף את הרצון של קרל להתפתח? אילו פתרונות אנחנו יכולים ליצור עבורו?

בואו ונעצב יחד את המציאות החדשה!

דברו איתנו.

Thefuture@whiteboard.co.il

Urban
bottom of page